معاونت سمـــا سنندج

 مراسم گرامیداشت آزاد سازی خرمشهر در سما سنندج
به همت معاونت دانشجویی و فرهنگی سما سنندج و به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر، مراسمی در سالن آمفی تئاتراین مجموعه آموزشی و با حضور دانشجویان کارکنان دانشکده و مدارس و اعضاء هیات علمی برگزار شد.
در ابتدا مراسم با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران آغاز و در ادامه دکتر باغبانیان معاونت سما سنندج ضمن گرامیداشت این روز بزرگ وتاریخی ، به تبین دستاوردهای عملیات بیت المقدس و توجه به حماسه آفرینی های شهدای انقلاب پرداخت. وی جانفشانی و از خودگذشتگی و ایثار شهدا و جانبازان و ایثارگران را باعث آرامش و امنیت کنونی کشور برشمرد که باید با تموم وجود برای پاسداشت و حراست آن کوشش کرد.
سپس حجه الاسلام و المسلمین عسکری معاونت امور روحانیون مرکز بزرگ اسلامی غرب کشورو از رزمندگان جنگ تحمیلی، ضمن بزرگداشت حماسه آزاد سازی خرمشهر نقش روحانیت و ولایت فقیه در ایجاد وحدت در جامعه را انکار ناپذیر خواند و از مقام والای شهیدان به عنوان اسوه و الگوی کنونی برای جوانان نام برد که برگزاری چنین مراسماتی موجب شناساندن بیشتر راه و روش آنان می شود. وی افزود جنگ نرم از دیگر تهاجمات کشورهای غربی و آمریکا بر ضد کشور است که با هوشیاری و دانایی نیروهای انقلابی این جنگ را هم پشت سر خواهیم گذاشت و به سوی اهداف متعالی ترسیم شده توسط رهبر معظم انقلاب گام برخواهیم داشت و به کمک خدواند متعال بر همه مشکلات فائق خواهیم آمد.
در پایان مراسم کلیپی در مورد شهدی جهان آرا و فیلم مستند فروشنده 2 برای حضار پخش شد.